Filip Jirásko

Filip sám říká, "učení mě naplňuje, neumím si představit, že bych dělal něco jiného". Je vynikající při výuce dětí i dospělých.

Učím angličtinu a jedním slovem ji miluju! Mám k angličtině vztah už od mala a myslím, že je to úžasný a krásný jazyk. :)

Tak to by bylo nejlepší zeptat se jich, ale řekl bych, že dokážu při hodinách navodit příjemnou a pohodlovou atmosféru a hodiny si pak všichni užíváme.

Přijďte to zkusit! Všichni se těšíme na každého nového studenta. :)

Nejvíc mě baví poznávat lidi. Při hodinách slýchám tolik různých příběhů, tolik různých pohledů a názorů. Vlastně se svým způsobem taky každou hodinu vzdělávám.

Mám dost rád sporty, i když ne každý mi jde. :D A určitě mě zlákáte na deskové hry, ty miluju. :)

Vybavte si ten skvělý pocit, když se naučíte něco nového - vynásobte ho 100x a takhle se budete cítit až sami řeknete první větu cizím jazykem.

Vážně se toho nebojte. Na škole to třeba byla dřina, ale s náma je to hračka... a taky dost prča! :)

Jaký je, dle tvého názoru, nejlepší způsob osvojení si cizího jazyka?

Podle mě každému sedí něco jiného. Já vždy radši poslouchal než doplňoval, radši mluvil než psal. Způsobů je spoustu a je důležité zkusit všechny a najít si pro sebe ten nejlepší.

Co řekneš studentovi, když ti poví: ,,Na jazyky nemám talent“?

Mít talent je super a určitě to při učení pomůže, ale hlavní je snaha. :)

Měl by vědět, že u nás nejsme v postavení student - učitel. U nás jsme lidi, kamarádi, přátelé, parťáci. Nikdo se vám nebude smát, nikdo vás nebude nutit dělat úmorná cvičení.. U nás se setkáte se 100% lidským přístupem. :)

CHCI SE UČIT S FILIPEM