Míša Kloutvorová

Němčina

Míša je výborná lektorka, která učí angličtinu i němčinu naprosto perfektně. Je hodně soutěživá, proto opatrně, když budete při hodinách soutěžit. Umí perfektně vysvětlit a zodpovědět vaše dotazy a z hodiny budete vždy odcházet skvěle naladěni.

Učím angličtinu a němčinu. Oba jazyky jsou úžasné hlavní tím, že se v lecčem vzájemně odlišují. Na angličtině mám ráda její zpěvnost, mojí láskou je ale hlavně němčina, které se věnuji takřka od malička a líbí se mi na ní snad úplně všechno.

Jedna studentka mi kdysi řekla, že se jí líbí, že jsem věčně usměvavá a pozitivní. Doufám, že mě studenti mají rádi právě kvůli pozitivní atmosféře, kterou se snažím během našich hodin udržovat.

Rozhodně se mě ani učení jazyka nebojte! Užijeme si spolu spoustu legrace, a ještě se u toho něco naučíme.

Baví mě potkávat rozmanitou škálu lidí, povídat si s nimi v cizím jazyce a úplně nejvíce předávat jim znalosti spolu s láskou k cizímu jazyku.

Ráda trávím čas v přírodě – v lese, na horách. Čtu knihy, jezdím na kole, cestuji a hraji společenské hry se svými přáteli (Pozor! Jsem velmi soutěživá).

Jak bys motivovala budoucí studenty?

Učení cizího jazyka je krásný koníček, který má praktické využití ve světe! Tak se ho pojď naučit s námi.

Nejtěžší je udělat ten první krok, každý další je už jen lehčí a nezapomeňte, že nikdy na to nebudete sami! My vám s tím rádi pomůžeme.

Jaký je, dle tvého nározu, nejlepší způsob osvojení si cizího jazyka?

Nejdůležitější je mít k učení pozitivní přístup a motivaci. S tím jde všechno mnohem lépe. Udělat si z učení koníček a součást každého dne je ten nejlepší recept.

Co řekneš studentovi, když ti poví: ,,Na jazyky nemám talent“.

Já také ne, a přesto umím 2. Pojďme to tedy zkusit i s tebou.

Najít si vlastní strategii učení, která mu nejvíce vyhovuje a toho správného lektora, který ho povede.

CHCI SE UČIT S MÍŠOU