Vláďa Sedláček

Francouzština

Vláďa je hrdým majitelem certifikátu jazykové úrovně C2. Přidal se mezi lektory koncem roku 2019 a upřímně, jeho nadšením a vášní pro angličtinu dostane na svojí stranu každého. :)

• Angličtinu a francouzštinu. Anglicky dneska mluví všichni, proto kdo ji umí, tak se ve světě neztratí. K francouzštině mám rodinný vztah.

• Práce s lidmi, rozmanitost, vykouzlený úsměv na tváři studentů a pocit dobře odvedené práce.

• Rád si s někým zapinkám na volejbale a občas si zahraji na klavír (ovšem radši jen pro sebe)

• Že se se mnou určitě nudit nebudou :‘)

• Chci, aby studenti poznali, že jazyky nejsou pouze o biflování slovíček a pochopení gramatiky. Je to také o interakci mezi studenty, legraci, kterou s námi lektory zažijete a poznávání nových lidí.

• Nebojte se to s Ovečkou zkusit a navštivte místo, kde se konečně rozmluvíte!

Jaký je, dle tvého nározu, nejlepší způsob osvojení si cizího jazyka.

• Výuka „ušitá na míru“. Každého baví něco jiného, každý má jinou metodu učení a jinou úroveň jazyka. Proto je třeba lekce co nejvíce přizpůsobit studentům.

• Pobyt v zahraničí. Bezpochyby. Proto se také v Ovečce snažíme mluvit co nejvíce pouze v daném jazyce.

Co řekneš studentovi, když ti poví: ,,Na jazyky nemám talent“.

• Tak nám to pojď ukázat do Ovečky, protože ještě jsme žádného takového studenta neměli!

• Zbytečně se nestresovat z jazyka. Hlavně si ho užívat. O tom celá komunikace je – užívat si ji a propojovat se s lidmi. Vláďa Sedláček

•Já doufám, že mají. Možná kvůli tomu, že každou hodinu se jim snažím dělat o něco více zajímavější než tu předchozí. A do hodin chodím vždy s úsměvem na tváři!

CHCI SE UČIT S VLÁĎOU