Jazyky pro firmy

angličtina, němčina, španělština, italština, ruština

Jistější hlas v telefonu, lepší obchodní e-maily nebo angličtina úplně od začátku? Zadání je v každé firmě jiné a přesně to nás na učení baví. Kurzy angličtiny stavíme podle vašich potřeb. Vaše zaměstnance připravíme tak, aby mohli stoprocentně vykonávat svojí práci. Pokud máte kurzy pouze jako benefit, připravíme příjemné hodiny na přání studetů. 

CHCI SE ZEPTAT NA VÍCE INFORMACÍ

přijedeme za vámi kamkoliv

Co se vám bude líbit?

Oborová angličtina

Jinak vypadají naše lekce v e-shopu, který prodává parfémy, a jinak ve firmě, kde vyrábějí svítidla. Ať už jde o simulaci situací, na kterých se učíme nebo o slovíčka.

Akční hodiny

Když se učíme telefonovat nebo emailovat, tak to opravdu děláme. Protože zážitek je víc než biflování. Pro děti i dospělé.

Přijedeme k vám

Ať je to Nová Paka, Jičín, Trutnov, Vrchlabí, Hořice nebo Praha? Přijedeme za vámi kamkoliv.

Dotace pro firmy

Na angličtinu ve firmě můžete čerpat dotace. My v Ovečce máme zkušenosti s projektem POVEZ (Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců)

 

Říkají o lekcích

AUTAČESKY.CZ

Milan Ulrich, majitel

Děkujeme Tomášovi Ovečkovi za to, že učí nejen nás anglicky, ale pomáhá nám i s překlady aut do češtiny. Jsme nadšení rychlostí a přesností, s jakou dokáže překlady zpracovávat a víme, že často je to kvůli technické složitosti dnešních aut pěkný oříšek. Jeho překlady, přístup a nadšení jsou parádní. Team AUTAČESKY.CZ

Učíme v Nové Pace, Jičíně, Semilech i okolí

Kdy začneme učit u vás?

Ozvěte se nám a probereme časové možnosti, velikost skupinky i rozpočet.
Tomáš Ovečka
Tomáš Ovečka

Zakladatel školy, kde se rozmluví každý

Domluvit si schůzku s ovečkou