Ve školách a školkách

(menší skupinky i celá třída)

Zajišťujeme kompletní výuku angličtiny i konverzační kurzy. Ty nabízíme jako doplněk k běžným hodinám. Dobře totiž víme, že i pro nejlepší učitele je těžké předávat své znalosti ve velkých třídách.

Učíme v Nové Pace, Jičíně, Semilech a okolí

Co se vám bude líbit

Učíme děti už od 4 let

Díky tomu jim přijde angličtina přirozená a při mluvení cítí jistotu. Ne obavy jako máme my starší.

Spolupracujeme nárazově i pravidelně

V některých školách pořádáme konverzační týden jednou za rok, v jiných učíme každý týden. Je to na domluvě s vámi i rodiči.

Přijedeme k vám

Máme příjemné učebny v Nové Pace a Semilech. Přijedeme také přímo k vám do školy, školky, nebo kamkoliv si budete přát. :)

Deváťáci umí anglicky jako maturanti

Vyzkoušeli jsme si, že když děti angličtina začne bavit, nedají se zastavit. Základky pak běžně opouštějí se středoškolskou úrovní a rodiče se nestačí divit, co se s nimi stalo.

Mgr. Vladimíra Nocarová

Učitelka, ZŠ T. G. Masaryka – Dolní Bousov

Ve dnech 23.- 27. 1. na naší škole proběhl Týden jazyků. Na 1. stupni ZŠ si děti vyzkoušely angličtinu s Jazykovou školou Ovečka s p. T. Ovečkou. Celý týden výuka probíhala od 7.45 do 11.30 hod.. Cílem tohoto týdne na 1. stupni bylo především získat zájem o anglický jazyk.

Děti se rozdělily do týmů, kde hrály, soutěžily různé hry. Opakovaly slovíčka, které již znaly. Dále je čekalo šifrování, nohy, ruce na zem, továrna na knoflíky, pantomimy, kreslení atd. Místo bylo i pro procvičování slovní zásoby, skladby vět. Na závěr získaly děti certifikát s Ovečkou a hlavně nadšení bez kterého se těžko obejde cizí jazyk. Tento týden se dětem, rodičům i mně moc líbil. A už se těšíme na další Dny s Ovečkou :-)

3 programy, které nabízíme

1. Kroužek angličtiny pro školky

(1 x týdně s naší lektorkou přímo u vás)

Říkáme tomu výuka, ale je to spíš chytře vymyšlená hra. Děti v ní objevují první anglická slova i nejběžnější věty ze života. Po pár týdnech tak umí zazpívat písničku, představit se nebo říct o místě, kde bydlí. To hlavní ale je, že mají angličtinu už od mala spojenou se zábavou a radostí.

2. Anglický týden ve škole

(5 dní v roce pouze s angličtinou)

Jako by vaši žáci chvíli nebyli ve škole, ale někde v cizí zemi. Celý týden se den co den věnujeme pouze angličtině. Simulujeme si situace ze života, učíme se bez ostychu mluvit a objevujeme, že tenhle jazyk není jen další povinný předmět. Děti na konci týdne samy přichází na to, že angličtina otevírá dveře do světa. Program je tak ideální pro základní školy. Konkrétní průběh předem domlouváme s třídní učitelkou / učitelem, popřípadě angličtinářem / angličtinářkou.

Po klasickém vyučování zajišťujeme doplňkové hodiny angličtiny přímo u vás ve škole. V malých skupinkách (maximálně 6 žáků) se děti dostanou k běžné konverzaci i gramatickým jevům mnohem lépe. Učíme děti mluvit, učíme děti to, co ve světě skutečně použijí. Otevíráme jim dveře do světa.

3. Anglické konverzace ve škole

(1 x týdně po vyučování)

Oblíbený kroužek, který skvěle doplňuje klasickou výuku angličtiny. Protože i nejlepší učitelé vědí, jak těžké je rozmluvit děti ve velkých třídách. Konverzační hodiny proto probíhají v malých skupinkách (6 až 8 žáků), kde se ke slovu dostane každý. Trénujeme běžné situace ze života a radost z mluvení.