Individuální kurzy

výuka jeden na jednoho

Soukromá výuka pouze s lektorem, kdy se 100% soustředíme pouze na vaše potřeby. Tento typ je ideální, pokud máte konkrétní požadavky zaměřené pouze na určitou část jazyka. Může se jednat o business angličtinu, technickou angličtinu, nebo třeba pár lekcí před vycestováním. Pokud se chcete naučit mluvit a používat běžný jazyk, doporučujeme skupinku. Nejste si úplně jistí? To je naprosto v pořádku, od toho jsme tu my, abychom vám poradili.

CHCI SE UČIT INDIVIDUÁLNĚ

Učíme v Nové Pace,Jičíně,Vrchlabí a okolí

Kdy doporučujeme individuální výuku?

Lekce postavené přímo pro vás. Budeme probírat jen a jen to, co vy si budete přát. Lektor/ka se bude 100% věnovat pouze vám.

Termíny lekcí mohou být domlouvány individuálně. Pokud víte, že potřebujete chodit každý týden v jiný termín, rádi vám vyhovíme.

Máte konkrétní požadavek? Business angličtina, technická angličtina, potřebujete probrat určité části jazyka? Individuální výuka je volba pro vás. Naopak pokud se chcete rozmluvit v běžné angličtině, doporučujeme spíš skupinku.

Jiří Šulc

majitel firmy Pártystany-Jičín s.r.o.

Před jazykovou školou Ovečka jsem vyzkoušel různé individuální i kolektivní kurzy, které mě stály nemálo času a peněz. Pro moji angličtinu nepřinesly nic. Ovečku mi doporučil můj obchodní partner. Hned po absolvování prvních tří měsíců jsem znal na sobě razantní pokrok. Nyní se již cítím sebevědomý, v práci řeším emailovou komunikaci bez pomoci překladačů a nebojím se ani komunikace face to face. Navíc jsou hodiny zábavné a ani minutu se nenudím. Určitě budu pokračovat dále. Děkuji

Kolik kurz stojí?

Individuální výuka angličtiny s českým lektorem

490 Kč / 1x45min