Tábory

Týden s angličtinou, na který budou vaše děti vzpomínat!

Téma si necháme do poslední chvíle pro sebe. Co vám ale říct můžeme, že to bude opět zážitek na celý život!

Co děti zažijí?

• Každý rok připravujeme unikátní program pro naše příměstské tábory. Ať je to putopání s Obelixem, výstavba zologické zahrady, nebo pirátská výprava. Víme přesně jak spojit příběh tábora s angličtinou. Děti se naučí mnoho věcí. Naučíme je týmovosti, vynalézavosti a podporujeme celkový rozvoj a to vše s angličtinou.

Proč tábor s Ovečkou?

Máme letité zkušenosti s přípravou programů a vedením táborů jak pobytových, tak příměstských. Proč mají děti naše tábory tak rády? Protože jsme s nimi také děti, hrajeme si, převlíkáme se do kostýmů, prožíváme s nimi celý příběh. Zároveň víme přesně v jaké podobě jim předat angličtinu tak, aby byly stále v příběhu a zároveň se i učily. Jednoduše nás to baví, a proto to baví i všechny kolem nás.

Potřebné informace

termíny
  • 8.-12.7. do ukončené 3.třídy
  • 15.-19.7. ukončená 4.-7. třída