Tábory

Týden s angličtinou, na který budou vaše děti vzpomínat!

prožijte s námi příběh plný angličtiny

Co děti zažijí?

• Každý rok připravujeme unikátní program pro naše příměstské tábory. Ať je to putopání s Obelixem, výstavba zologické zahrady, nebo pirátská výprava. Víme přesně jak spojit příběh tábora s angličtinou. Děti se naučí mnoho věcí, učíme je týmovosti, vynalézavosti a podporujeme celkový rozvoj a to vše s angličtinou.

Proč tábor s Ovečkou?

Máme letité zkušenosti s přípravou programů a vedením táborů jak pobytových, tak příměstských. Proč mají děti naše tábory tak rády? Protože jsme s nimi také děti, hrajeme si, převlíkáme se do kostýmů, prožíváme s nimi celý příběh. Zároveň víme přesně v jaké podobě jim předat angličtinu tak, aby byly stále v příběhu a zároveň se i učily. Jednoduše nás to baví, a proto to baví i všechny kolem nás.

Potřebné informace

termíny
  • 20.- 24.7.  do ukončené 2. třídy
  • 27. - 31.7. po ukončené 3. třídě
  • 3. - 7.8. do ukončené 2. třídy
  • 24. - 28.8. po ukončené 3. třídě
stravování
  • svačina je zajištěna (sušenka, ovoce, ...)
  • oběd v restauraci Ježkův statek
co sebou?
  • dobrou náladu
  • odvahu
  • energii
  • úsměv
Kdy a kam a zase kdy?
  • prostory jazykové školy Ovečka
  • program tábora probíha od 8:00 do 14:00
  • díte můžete přivézt od 7:30
  • rádi vám pohlídáme táborníka do 15:00
  • 2400,- včetně stravování
další tábory pořádáme v Jičíně ve spolupráci s K-klub - středisko volného času, Jičín

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.