Angličtina pro děti

(4 – 6 dětí)

S malými nás učení skutečně baví. I proto bereme děti už od 4 let. Zaměřujeme se především na běžné životní situace, na které se ve školce či ve škole zapomíná. Děti dnes umí vyjmenovat dvacet různých zvířat, ale neví, jak říct, že potřebují na záchod, nebo jak si objednat zmrzku. Simulujeme časté životní situace, aby si děti uměly poradit v angličtině stejně dobře jako v češtině. Pracujeme na tom, aby děti při mluvení cítily jistotu a bylo jim to přirozené. Děti tak vůbec nepoznají obavy z mluvení, které máme my starší. Školáky i předškoláky naše výuka skutečně baví, rodiče ani nechápou jak děláme, že se k nám děti chtějí chodit učit i o prázdninách.

CHCI KURZ PRO DĚTI

Učíme v Nové Pace,Jičíně,Vrchlabí

Proč si vaše děti angličtinu v Ovečce zamilují?

Neučíme se podle učebnic, ale podle dětí ve skupině. Tak, aby je hodiny angličtiny bavily a aby se na ně těšily.

Hodiny jsou akční. Všechno, co probíráme, také rovnou zkoušíme. Ať je to nákup zmrzliny nebo zeptání se na cestu.

Učíme se hravě. Hodiny jsou velmi barevné. Kreslíme si, zpíváme i soutěžíme.

Petra Illnerová

maminka

Pro výuku angličtiny našich dětí (4 a 6 let) jsme se rozhodli již před 2 lety, dnešní doba si jazyky žádá, tak jsme chtěli začít co možná nejdříve.

Výběr padl na Jazykovou školu Ovečka a byla to trefa do černého!

Co oceňujeme, je především hravý styl výuky a menší skupinky dětí, které tak umožňují individuální přístup a to vše v přátelském prostředí a s pozitivně naladěnými lektory.

Velkým plusem pro nás byl i letní příměstský tábor, který si naše děti maximálně užily. A co může být pro dítě víc? Naučit se něco nového a to vše navíc formou zábavy, her a soutěží.

Jazykovou školu Ovečka Vám prostě MUSÍME JEN A JEN DOPORUČIT!!

Kolik kurz stojí?

Skupinová výuka angličtiny s českým mluvčím
(malá skupina 4-6 studentů)

platba na pololetí: 2850 Kč