Reference

Podívejte se, co o Ovečce říkají naši studenti.

Jiří Šulc

majitel
Pártystany-Jičín s.r.o.

Před jazykovou školou Ovečka jsem vyzkoušel různé individuální i kolektivní kurzy, které mě stály nemálo času a peněz. Pro moji angličtinu nepřinesly nic. Ovečku mi doporučil můj obchodní partner. Hned po absolvování prvních tří měsíců jsem znal na sobě razantní pokrok. Nyní se již cítím sebevědomý, v práci řeším emailovou komunikaci bez pomoci překladačů a nebojím se ani komunikace face to face. Navíc jsou hodiny zábavné a ani minutu se nenudím. Určitě budu pokračovat dále. Děkuji


Petra Illnerová

Roztoky u Jilemnice

Pro výuku angličtiny našich dětí (4 a 6 let) jsme se rozhodli již před 2 lety, dnešní doba si jazyky žádá, tak jsme chtěli začít co možná nejdříve.  Výběr padl na Jazykovou školu Ovečka a byla to trefa do černého! Co oceňujeme, je především hravý styl výuky a menší skupinky dětí, které tak umožňují individuální přístup a to vše v přátelském prostředí a s pozitivně naladěnými lektory. Velkým plusem pro nás byl i letní příměstský tábor, který si naše děti maximálně užily. A co může být pro dítě víc? Naučit se něco nového a to vše navíc formou zábavy, her a soutěží. Jazykovou školu Ovečka Vám prostě MUSÍME JEN A JEN DOPORUČIT!!


AUTAČESKY.CZ

Milan Ulrich, majitel

Děkujeme Tomášovi Ovečkovi za to, že učí nejen nás anglicky, ale pomáhá nám i s překlady aut do češtiny. Jsme nadšení rychlostí a přesností, s jakou dokáže překlady zpracovávat a víme, že často je to kvůli technické složitosti dnešních aut pěkný oříšek. Jeho překlady, přístup a nadšení jsou parádní. Team AUTAČESKY.CZ


Adéla Roháčová

Čistá u Horek

Na angličtinu jsem chtěla chodit hlavně kvůli práci. Spousta lidí mi doporučilo Jazykovou školu Ovečka, tak jsem to zkusila. Původně jsem chtěla jít na individuální výuku, protože jsem se bála mluvit před ostatními. Již rok chodím do skupinky kde jsme pouze tři a musím říct, že je to naprosto super. Hrajeme různé hry, hodiny jsou aktivní a úplně jsem se přestala bát mluvit. Skupinová výuka naprosto předčila moje očekávání, angličtina pro mě už není jen povinnost a předmět, stala se pro mě koníčkem a na každou hodinu se moc těším. Rozhodně doporučuji. :)


Tomáš Čerych

Manager

"Bál jsem se, že nezvládnu maturitu, kterou jsem si dálkově dodělával. V předchozí jazykové škole mi totiž tvrdili, že nemám šanci. Tomáš Ovečka mi ale od začátku věřil a výuku naplánoval tak, abychom vše v pár měsících stihli. Dneska už maturitu mám a v Ovečce studuji angličtinu hlavně pro radost. Jeho nadšení pro jazyky mě strhlo".


Monika Čermáková

Personalista
El Nino parfum, s.r.o

V rámci jazykového vzdělávání zaměstnanců byla vybrána právě Jazyková škola Ovečka a to z důvodu skvělých referencí a proto, že je v Nové Pace již zavedenou „značkou". 

Dle reakcí zaměstnanců, kteří na kurz angličtiny dochází je zřejmé, že to byl krok správným směrem.

Tomáš Ovečka nám vždy trpělivě a zábavně předává své znalosti, motivuje nás pozitivním přístupem, na jeho hodiny se těšíme a odcházíme s úsměvem na tváři.


Martina Matějčíková

Sales Manager
ENIKA.CZ s.r.o.

Patříme do skupiny začátečníků německého jazyka, které trpělivě vede slečna učitelka Jitka Sehnalová. Její přístup je opravdu velmi laskavý a trpělivý, jazyk pro nás není vůbec lehký, většina z našeho týmu mluví anglicky, ale gramatika němčiny je velmi odlišná a právě na tu a na pevné základy správné tvorby vět se zaměřujeme.

Máme tu výhodu, že nemusíme spěchat a nemáme podmínku zvládnout učebnici do konce školního roku, jako to mají děti ve školách a tak sami pociťujeme jak s neustálým opakováním a cvičením se nám mnohdy nepochopitelná látka dostává pod kůži... a to i s dlouhodobým efektem. Vyzkoušeno při delší pauze o prázdninách a následném testu, který nedopadl vůbec zle.

Slečna učitelka se nám umí přizpůsobit, pozná kde tápeme a k problematice se opakovaně vrací. Sama nám sestavuje úkoly, které si máme do příštích hodin vypracovat a tím nás nutí se i doma připravovat a opakovat.

Líbí se nám její interaktivní nápady při výuce, používá své předtištěné materiály, cvičení a jiné zábavné pomůcky, které nám výuku ještě více zpestřují. Domnívám se, že mohu hovořit za všechny, že jsme velmi spokojeni a pokud to jen trochu půjde, budeme si slečnu učitelku chtít udržet co nejdéle.


Kateřina Millerová

Studentka

Dávám 5 hvězdiček a myslím že je to ještě málo :) Dávám je za skvělý přístup, přátelskou atmosféru a profesionální výuku. Nejlepší jazykový kurz co jsem absolvovala. Tuto jazykovou školu vřele doporučuji :) Jak už tu bylo zmíněno, nejsou to vyhozené peníze, stojí to za to.


Ing. Luděk Hruš

Obchodní zástupce
Gedeon Richter Marketing CR, s.r.o.

Pro mě osobně nejlepší cesta k FCE.


Mgr. Vladimíra Nocarová

Učitelka
ZŠ T.G.Masaryka - Dolní Bousov

Ve dnech 23.- 27. 1. na naší škole proběhl Týden jazyků. Na 1. stupni ZŠ si děti vyzkoušely angličtinu s Jazykovou školou Ovečka s p. T. Ovečkou. Celý týden výuka probíhala od 7.45 do 11.30 hod.. Cílem tohoto týdne na 1. stupni bylo především získat zájem o anglický jazyk. Děti se rozdělily do týmů, kde hrály, soutěžily různé hry. Opakovaly slovíčka, které již znaly. Dále je čekalo šifrování, nohy, ruce na zem, továrna na knoflíky, pantomimy, kreslení atd. Místo bylo i pro procvičování slovní zásoby, skladby vět. Na závěr získaly děti certifikát s Ovečkou a hlavně nadšení bez kterého se těžko obejde cizí jazyk. Tento týden se dětem, rodičům, mně moc líbil. A už se těšíme na další Dny s Ovečkou :-)

Děkujeme za přínosný týden p. Tomášovi a sl. Deni a přejeme hodně sil, nadšení do dalších Týdnů, Dnů s Ovečkou :-)


Daniel Fišar

Production planning
MAPAL C&S, s.r.o.

Výborná výuka a super připravené lekce.... Individuální lekce na výbornou.


Štěpán Klampfl

Student

Skvělá škola a výborný přístup lektorů :-) Lze jedině doporučit!


Jindřich Kuba

Student

Nejlepší jazykovka, kterou jsem mohl navštívit. Perfektní přístup, přátelské prostředí a neskutečně efektivní výuka. První škola, která mne baví.


Drahomír Bilka

Učitel

Na posledním víkendovém kurzu pořádaném Ovečkou se opravdu podařilo to, co se od podobného typu kurzů očekává a tímto vyslovuji celému týmu školy uznání a poděkování. Oceňuji asi především: 

  1. Konverzace v anglickém jazyce se nevedla jen při hodinách, ale po celý víkend pobytu.
  2. Téměř žádné oddělování na my a oni. Skupina pracovala jako jeden tým a lektoři se neustále věnovali svým žákům
  3. Celková atmosféra a téměř rodinné prostředí, rozváže jazyk i těm méně "mluvným" .
  4. Pokud se probrala nějaká mluvnická formulace, tak nezůstalo jen u teorie a probraná gramatika se uvedla ihned do praxe.
  5. Kombinace rodilého mluvčího s českým lektorem je ideální v tom, že studenti mohou být na různých úrovních znalostí a každý si odnese pro sebe něco užitečného.

Děkuji tímto vedení školy Ovečka za jejich profesionální přístup a doporučuji tento typ kurzu pro ty, kteří se chtějí aktivně zapojit do výukového procesu.


Irena Jirková

Víkend se Stevem byl skvělý, výuka intenzivní, venkovní koupací sud příjemně teplý, příště jedu zase.