Skupinová výuka

(3 - 4 studenti)

Na začátku se všichni stydíme a nejraději bychom byli ve třídě sami. Proč se ale učíme cizí jazyk? Protože chceme mluvit s ostatními a ať už po telefonu, osobně, objednat si zmrzlinu, nebo pivo na dovolené. Skupinka je nejlepší možnost, jak se jazyk naučit a vyzkoušet. Je nás tu nejvíce pět a to i s lektorem nebo lektorkou. Poznáme nové lidi, slyšíme mluvit ostatní, získáváme více sebevědomí. Je pro nás poté mnohem jednodušší vydat se do světa a zvládnout úplně vše a sami. Překonejte svůj ostych a uvidíte, že to stojí za to!

CHCI SE UČIT VE SKUPINCE

Proč si skupinovou lekci užijete víc než soukromou?

Skupinka je výborná na trénink skutečných situací. Jak bude probíhat pracovní pohovor? Jak si koupím zmrzlinu, nebo objednám oběd? Zvládnu si rezervovat hotel? Jak vlastně vypadá ústní maturita? Vše, co potřebujete, si zkusíme.

Všechno, co probíráme, tak rovnou zkoušíme. Protože ať nám je kolik chce, tak se líp učíme, když se bavíme.

Ve skupince, kde jsou maximálně 4 studenti, se vážně cítíte jako na individuální lekci. Navíc slyšíte mluvit více lidí, společně se učíte mnohem rychleji.

Z většiny studentů se rychle stanou kamarádi. A pak taková lekce angličtiny v restauraci u piva,  to se anglicky "spíkujete" ani nevíte jak :).

Adéla Roháčová

angličtina do práce Čistá u Horek

Na angličtinu jsem chtěla chodit hlavně kvůli práci. Spousta lidí mi doporučilo Jazykovou školu Ovečka, tak jsem to zkusila. Původně jsem chtěla jít na individuální výuku, protože jsem se bála mluvit před ostatními. Již rok chodím do skupinky kde jsme pouze tři a musím říct, že je to naprosto super. Hrajeme různé hry, hodiny jsou aktivní a úplně jsem se přestala bát mluvit. Skupinová výuka naprosto předčila moje očekávání, angličtina pro mě už není jen povinnost a předmět, stala se pro mě koníčkem a na každou hodinu se moc těším. Rozhodně doporučuji. :)

Kolik kurz stojí?