Online výuka jazyků

cizí jazyk z pohodlí domova

Angličtina, němčina, španělština, italština nebo jakýkoliv cizí jazyk z pohodlí domova?  Výuka online je skvělým řešením. Většinou máme strach přejít z běžné výuky na online, ale víte co? Online výuka je skvělá, má spoustu výhod. Ta hlavní? Ušetříte spoustu času za cestu. Víme jak na to a máme profi vybavení, které nám k tomu poslouží. A co víc? Můžete být doma na gauči!

CHCI SE UČIT ONLINE

Proč lekci online?

Doučování angličtiny pro děti online je super. Proč? Jednoduše je to cool, děti rozhodně ocení možnost učit se přes počítat.

Naše výuka je většinou zaměřená na konverzace, tím pádem je online výuka stejně efektivní jako lekce ve škole.

Pohodlí je také velkým bonusem. I když máme parádně vybavené učebny, doma je doma.

Díky kvalitní technice je lekce přes skype naprosto skvělá a máte pocit přímého kontaktu s lektorem.

Adéla Roháčová

online angličtina 1x týdně

O pauze, která vznikla vládním nařízením o uzavření školy, jsem nechtěla zapomenout vše, co jsem se již naučila. Tato možnost mě moc potěšila a musím říct, že online výuka je lepší, než jsem čekala. Skutečně konverzace probíhají jako ve třídě, také hrajeme různé hry a lekce je zábavná. Určitě doporučuji. :)

Kolik kurz stojí?