Ing. Denisa Ovečková

začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí

Deni si s vámi bude povídat na telefonu, psát přes email a starat se o vás ve škole. Zařídí pro vás ten nejlepší možný kurz. Je to také skvělá úča pro ty naše nejmenší. :-)

Ahojky všem :) Učím angličtinu a líbí se mi na ní, že se s ní domluvíte skoro všude :)

Myslím si, že díky tomu, že nás lekce spolu baví.

Důležité je udělat první krok, na ostatní už budeme spolu :) Bude to prča :)

Učím převážně malé studentíky a mám to ráda, můžu při hodině dělat takových věcí :) Hrajeme scénky, tancujeme, zpíváme, na hodinách se prostě vyřádím :)

Mimo angličtiny? :) příroda, knihy, fitko a můj manžel samozřejmě :)

Jak bys motivovala studenty?

Bojíte se? Nebojte se, přijďte se podívat :) Uvařím Vám kávičku, čajíček popovídáme si. Všichni v ovečce jsou přátelští a je nám tu spolu dobře. A vám bude dobře s námi :) To, že se u toho učíte cizí jazyk si ani nevšimnete :D :D :D

Děláme to, co máme rádi Pomůžeme Vám osvojit si další jazyk. Přijďte se podívat :)

První krok je ovečka samozřejmě. Ať už s námi v učebně, na telefonui nebo online :) Poradíme Vám co dál, videa, písničky, poslechy...Důležité je to udělat tak, že budete mít angličtinu všude kolem sebe :)

Co řekneš studentovi, když ti poví:,, na jazyky nemám talent"?

Jejda, tak to jsme dva :) Nevěřila jsem, že se anglicky naučím tak, že bych rozuměla. Ale nevzdala jsem to a pustila se do toho :) Věřte, s námi se to lépe táhne, pomůžeme Vám a budete koukat, jak nám to půjde. :)

Důležitá je odvaha :) první krok :) pak už to půjde a když se angličtině budete věnovat, přinese Vám to ovoce :) Těšíme se na Vás.

CHCI SE UČIT S DENI