Mgr. Kamila Baldrychová

Kamila je profík každým coulem. Má 17 let zkušeností s výukou a její bezprostřední přístup vás jednoduše nadchne. Je také soudní překladatelkou.

Angličtina je poetická, zábavná, zpěvná, jednoduchá, domluví se jím celý svět a je sexy

Jsem empatická, zábavná, vnímavá

Dokážu naučit každého, kdo má o jazyk zájem a je ochotný pro to něco udělat

Flexibilita, noví a zajímaví lidé, nové poznatky, zkušenosti a zážitky. Nová přátelství a legrace při lekcích.

Inliny, cestování, hory, feraty, paddleboard, filmy, knihy, jóga

Jak bys motivovala budoucí studenty?

Je to drsné, ale jeden můj student tvrdí: bez angličtiny „ seš mrtvej“. Je to nadsázka, ale je v ní řečeno hodně….

Jednou se začít musí Jaký je, dle tvého nározu, nejlepší způsob osvojení si cizího jazyka. Především správná motivace. Osvojit si základ a pak odjet do ciziny. Tak jsem to udělala já.

To ale neznamená, že se nedá naučit. Existují na to metody.

Uvědomit si, že učitel nemá pomyslný trychtýř a neumí znalosti nalít do jeho hlavy. Bez jeho přičinění to nejde. Společně to zvládneme.

CHCI SE UČIT S KAMILOU