Tomáš je zakladatel Ovečky a nadšený lektor. Do výuky dává srdíčko a proto výuka stojí za to. Jeho pozitivní energie a radost ze života vás jistojistě nabudí nejen k lepším výkonům v angličtině. :)

Učím angličtinu. Je super, že se s ní domluvíte víceméně všude.

Připravte se na pořádnou srandu a dávku pozitivní energie. Jestli jste do teď angličtinu neměli rádi, tak teď to bude váš koníček. ????

Hraju na kytaru a klavír, opravdu rád chodím do fitka a věnuju se powerliftingu, i když je to dřina...Rád chodím na výlety, věnuju se našemu zvířátku. Hory, mám opravdu rád hory. A samozřejmě manželka, ona mě tam taky zmínila, tak musím taky... :D

Učení na jazykovce je vážně super. Poznávám tu neuvěřitelné množství lidí, slyším spoustu různých pohledů na svět, to je skvělý. Baví mě dělat lidem radost, rozdávat úsměvy a zlepšovat náladu.

Dávám jim hodně bonbónů a čokoládek, hlavně dospělým...

Lidí, kteří mají na jazyky talent moc není. Každý se to naučí. Je to jako hrát na kytaru, mám opravdu hudební hluch a stejně mi to celkem brnká. Nicméně musí se tomu věnovat trocha času a odhodlání.

Jaký je, dle tvého nározu, nejlepší způsob osvojení si cizího jazyka?

Chodit k nám na lekce. To je jasný. Pak hlavně obklopit se angličtinou, jak píšu v článku na blogu. No a jasně, vycestujte, mluvte a NEVER GIVE UP.

Odvaha přátelé! Každý se může naučit mluvit a my máme ten trychtýř, kterým vám to nalejeme do hlavy.

Pojďte si k nám vyzkoušet pár lekcí a uvidíte, že u nás je opravdu „místo, kde se rozmluvíte“

CHCI SE UČIT S TOMEM