semináře

Mých 8 měsíců v Austrálii a na Novém Zélandu

• přijďte si poslechnout můj přiběh ze života u protinožců :)

O co a o koho jde?

• Nadšený cestovatel a náš skvělý kamarád Matěj Salák, který navštívil už téměř všechny kontinenty světa, nám bude vyprávět o osmi měsících plných zážitků u protinožců.

• Připravenou prezentaci plnou fotek a videí doplní nejrůznějšími, někdy i opravdu neuvěřitelnými, příběhy.

• Matěj Vám poskytne praktické informace, jak se vlastně do Austrálie dostat a co vše je zapotřebí k vycestování.

Něco málo o mé cestě

Do Austrálie jsem se vydal, abych poznal kulturu, zvyky a vůbec život na druhé straně planety. Samozřejmě jsem o této části země spoustu četl, ale osobní prožitek je něco úplně jiného. Musím říci, že je to nejsilnější cestovatelský zážitek, jaký jsem dosud měl. Rád se s vámi o vše podělím. Austrálie, především Sydney, i Nový Zéland mi velice přirostly k srdci. Byl jsem nadšený z přírody, celkového životního stylu, a také přístupu k životu. Jsem velkým fanouškem Pána prstenů, a proto návštěva míst, kde se tato trilogie natáčela, byla mým splněným snem. Určitě se tam vydám ještě jednou a věřím, že vás k návštěvě nadchnu také. :)

Potřebné informace

Kde a kdy?